تبلیغات

چت روم

چت روم

چت

چتروم

چت فارسی

چت رویال

رویال چت

سایت چت

چت روم

چت روم,چتروم,چت,چت روم فارسی,چت فارسی,چت ایرانی,چت رویال,سایت چت - قوانین چت روم - قوانین رویال چت
 
نوشته شده توسط : علیܓܨ


ضمن سلام و خوش امد خدمت شما و همجنین تشکر از حسن انتخاب شما ..
دوستان عزیز این چت روم برای سرگرمی و تفریح شما و همچنین مکانی برای تبادل نظر و اطلاعات شما هموطنان عزیز اماده شده   پس با رعایت قوانین سایت برای حفظ هرچه بهتر چتروم خودتون و پیشرفت بیش از پیش اون همکاری کنید..1-هرگونه توهین و فحاشی و بی ادبی  ممنوع است و برابر است با اخراج از چت روم رویال

2- به راه انداختن بحث های سیاسی ,مذهبی ,ملیتی ,جنسی و نژاد پرستانه در چت روم ممنوع است و پس از تذکر و یا اخطار در صورت تکرار و بی اهمیتی به تذکرات ناظر کاربران خاطی از چتروم اخراج خواهند شد

3-حضور ناظرین چت فقط و فقط برای حفظ امنیت و سلامت چتروم هست و کاملا به سود شما و کاربران موظفن به انها احترام بگذارند و به تذکرات انها گوش دهند..  


برای مشاهده قوانین چتروم به ادامه مطلب بروید..


4-ناظرین چت روم توسط مدیر اموزش داده میشوند و در صورت اشتباه مدیر به انها تذکر خواهد و کاربران چتروم حق تذکر دادن و بازخواست کردن ناظران را ندارند! و همچنین ناظرین عزیز  توجه داشته باشند که به هیچ وجه به یکدیگر تذکر و دستور ندهند! 

5- کسانی که مورد ظلم واقع شدند و یا ادعای بی دلیل اخراج شدن رو دارن حق راه انداختن بحث در مورد اخراج را ندارند!  
کاربران عزیز و با درک رویال! در این مورد فقط مورد و گزارش خودتونو برای مدیر چتروم بفرستید! و حتما بررسی خواهد شد!

6-دادن ادرس سایت و یا وبلاگ بدون هماهنگی با مدیر و یا ناظرین ممنوع بوده و در صورت تکرار برخورد خواهد شد

7-دادن ادرس سایت های غیر مجاز و سایت های چت کاملا ممنوع بوده و بدون اخطار برای همیشه اخراج خواهند شد! کاربران عزیز و گل رویال چت توجه داشته باشند که تبلیغ  چت روم در چتروم های دیگر حرکتی زشت و غیر اخلاقی هست! و تبلیغ رویال چت هم در سایت چت های دیگر ممنوع میباشد

8-در صورت مشاهده مزاحمت در خصوصی میتوانید بر روی نام کاربر مزاحم در لیست  کلیک کنید و گزینه مسدود سازی پیام ها رو بزنید! و یا در صورت مشاهده توهین رکیک و یا تبلیغ چتروم سریعا در پنجره چت خصوصی برای ناظرین کپی کنید و اطلاع بدید !

9- ورود به چتروم با اسامی نا مناسب و زشت و یا اسم کاملا مشابه به کاربران قدیمی چتروم ممنوع است
 و در صورت بی توجهی به ناظریت در مورد تعویض اسم با کاربر خاطی برخورد خواهد شد! 
 اسامی زشت و رکیک بدون تذکر و بلافاصله پس از ورود به چتروم اخراج خواهند شد..

10-عمل پاک کردن صفحه از متن یا به قول کاربرا "نور زدن" برای کاربران ممنوع است و در صورت زدن بی مورد و یا پیاپی موجب بر هم زدن جو و نظم چتروم خواهد شد و با کاربر خاطی  برخورد خواهد شد!

11-رویال چت احترام خاصی برای احترام و ابروی کاربران خود قائل است..
 لذا اظهار نظر و یا بدگویی در مورد کسی که در چتروم حاضر نیست ممنوع است!  کسانی که با بدگوی و تهمت قصد خراب کردن و یا ابرو ریزی افراد رو دارن به شدت باهاشون برخورد میشه و از چتروم اخراج میشن!

12-مسائل و زندگی شخصی افراد کاملا به خودشون مربوط میشه! کاربران عزیز و با درک و فهم رویال سعی کنند توی امور شخصی کسی دخالت نکنند! 
کسانی که بخوان مسائل و یا اسرار شخصی افراد رو فاش کنن بخصوص توی چت عمومی باهاشون برخورد خواهد شد!

14- در صورتی که کاربری توهین و یا فحاشی کرد! ناظر چتروم وظیفه اخطار و یا اخراج فرد خاطی رو داره!  کاربران حق فحاشی متقابل و تلافی این کار زشت رو ندارن! 

15-جهت حفظ سلامت چت روم و شان کاربران دادن شماره و یا ایدی و ای میل در عمومی ممنوع میباشد و در صورت تکرار برخورد خواهد شد

16- دادن متن های طولانی و کپی یک متن و یا استفاده از چندین شکلک و یا فرستادن پیاپی و پشت سر هم شکلک ها باعث کاهش سرعت و فضای روم و ناراحتی کاربران حاضر ...  و ممنوع است! 
 در صورت تکرار و بی توجهی به تذکرات و اخطار ناظر..   برخورد خواهد شد!

17-در صورتی که از اسم ادمین سایت به هر صورتی استفاده شود پس از اخطار در صورت توجه نکردن از چت روم اخراج میشوند.

18-تمامی کاربران باید نام کاربری مناسب انتخاب نمایند استفاده از نام های سیاسی ،بی معنی وزشت بدون اخطار قبلی از چت روم اخراج می شوند.

19-در صورتی تخلف كاربری ، هیچ‌كدام از كاربران دیگر حق دخالت و تذكر ندارند. تذكر و برخورد با كاربر خاطی فقط به عهده مدیر و ناظرین محترم می‌باشد.

20-دادن متن های دوستیابی و جلف نظیر:
 (دوست دختر میخوام و دوس پسر میخوام , زن , شوهر,صیغه و .. )
 ممنوع است ! و در صورت بی توجهی به تذکر ناظر و تکرار از چت اخراج خواهند شد!

20-مدیر و ناظرین مشغله و مسئولیت های زیادی دارند! با درک بالاتون وقت مستر ها را با مشکلات شخصی خود بجز مشکلات روم و سایت نگیرید.

(رویال چتبه علت اینکه این مورد بارها دیده شده این مطلب رو میگم.. مدیران سایت چت روم های دیگه لطف کنن قوانین و نوشته های مارو (رویال چت)کپی نکنن و خودشون زحمت بکشن بنویسن یا حد اقل وقتی کپی میکنن ادعای بهتر بودن  هم نداشته باشن وقتی از دست رنج ما سو استفاده میکنن واقعا خجالت داره و تاسف )

+رسالت اصلی این سایت به وجود آوردن جمعی دوستانه و سالم برای تبادل اطلاعات , سرگرمی, تفریح , صحبت و حرف های سالم و به دور از بی ادبی و هرگونه مسائل دور از فرهنگ ,دین و عرف..  ما با هر گونه دوستی و دوستیابی به صورت جدی مخالف هستیم و با هر کسی که بخواد جو چت روم سایت رو متشنج و یا الوده کنه شدیدا برخورد می کنیم.


کاربران عزیز با کمی تفکر و تامل متوجه خواهید شد کلیه قوانین به نفع شماست و فقط برای حفظ ارامش و راحتی شما در چتروم..

  در صورتی که به قوانین احترام بگذارید و همکاری لازم رو دریغ نکنید هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد امد  و انشالا.. لحظات خوب و خوشی رو در کنار هم سپری خواهید کرد ..


.. با تشکر
علی

ورود به  چت روم رویال
چتروم ایرانی

:: مرتبط با: چت , چت روم , چتروم , چت فارسی , سایت چت , رویال چت , چت رویال , چت روم رویال , چت روم فارسی , چت ایرانی , چت روم ایرانی , چت روم تهران , چت روم مشهد , دوستیابی , چت بلاگ , روم , گپ , آموزش ,
:: برچسب‌ها: قوانین چت , قوانین چتروم , قوانین سایت چت , قوانین چت کردن , قوانین رویال چت , تذکرات مدیر چتروم , توصیه های مدیر چتروم , سالم ترین چتروم ,
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1391 | نظرات ()

 
   
رویال چت بهترین چت روم ایرانی با محیطی شاد و سالم برای سرگرمی شما هموطنان عزیز
<

چت روم

چت روم رویال

چت روم ایرانی

چت ایرانی

چت روم فارسی