تبلیغات

چت روم

چت روم

چت

چتروم

چت فارسی

چت رویال

رویال چت

سایت چت

چت روم

چت روم,چتروم,چت,چت روم فارسی,چت فارسی,چت ایرانی,چت رویال,سایت چت - دزد و گدا های اینترنتی.. در چت روم
 
نوشته شده توسط : علیܓܨ
با سلام..

خیلی سریع میرم سر اصل مطلب!
ما خیلی تلاش کردیم و زحمت کشیدیم تا شکر خدا تونستیم بین چت روم ها بالا بریم و توی گوگل هم به خط های اول بریم و برای رسیدن به هدفم فقط خودمو نگاه کردم و فقط سعی خودمو کردم..

بابت تاسف داره که یه عده سودجو و نادان چون دیدن ما خط های اول گوگل هستیم شروع کردن به سو استفاده از اسم رویال چت 
(گدایی از اسم رویال دزدی از اسم رویال ) و توی وبلاگ هاشون از اسم رویال استفاده کردن  تا به حساب خودشون بازدید جذب کنن!


گدایی از رویال چت

تعداد این سایت های سو استفاده گر و بی انصاف به نزدیک 20 میرسه و واقعا جای تاسف داره.. و البته جای خوشحالی برای ما که به ما این رو میفهمونن که ما بهتر از اونا هستیم
 و به قول یه عزیزی که در این مورد بهم گفت بدون موفق هستی که سعی دارن جاتو بگیرن... و من متشکرم از این لطفی که به من دارن دشمنان و رقیبان عزیز..


اخه جذب بازدید به چه قیمت؟؟؟ متاسفانه این افراد اینقد نادون هستن که نمیدونن این کارشون سود چندانی هم نداره چون بلاخره هزار بار هم اسم رویال رو توی سایتشون بذارن بازم رویال اونقدر قوی عمل کرده که خود رویال چت و وبلاگ های سایت خط اول تا چهارم رو خودشون گرفتن و حتی توی سرچ کلمه چت روم در گوگل هم رویال چت و دو تا وبلاگش در خط های اولیه هستند! اونوقت این افراد نادون خیال کردن سئو فقط همینه که اسم رویال رو تو وبشون بذارن میان خط اول و کاربران رو اینقد نفهم فرض کردند که تشخیص نمیدن و متوجه این کار زشتشون نمیشن!
 ولی در اشتباه هستن و هر کاربری اونقدر درک و فهم داره که این ها رو از هم تشخیص بده 

حتی یه ذره هم غرور ندارن و از اسم دیگران سو استفاده میکنن و اونقد ادعا هم دارن و خودشون رو برتر میدونن.. زهی خیال باطل!

یا بعضی افرادی که میبینن وبلاگ ما رتبه خوبی  توی گوگل داره و میان عنوان های مورد استفاده ما و حتی کد های ما رو برمیذارن و توی وبشون میذارن و اونقد پرت هستن بعضی هاشون که حتی یادشون میره کلمه رویال رو حذف کنند.

از اون خنده دار تر سایتی هستش که عینا مطالب وبلاگ ما رو توی وبلاگش کپی کرده و فقط به جای رویال اسم چت روم خودشو گذاشته! 

مثلا ما نوشتیم ثبت رویال چت در لیست سایت های مفید ایرانی! اون بنده خدا هم نوشته ثبت گدا چت در لیست سایت های گدای ایرانی!
 و یا مطلبی رو هم که من با عنوان سخنی با مدیران نوشتم و توی اون از مدیران چت روم ها خواهش کردم یه ذره انصاف و مردونگی داشته باشن! عینا همون مطلب رو کپی کرده! خطاب به اون شخص میگم کاش حد اقل اون همه رو کپی کردی کاش یه بار میخوندی خودت..

برای تک تک این سایت ها تذکری ارسال خواهد شد و در صورت عدم رعایت اقدام قانونی به طور جدی خواهn شد و در سایت دزد بازار معرفی خواهند شد...:: مرتبط با: چت , چت روم , چتروم , چت فارسی , سایت چت , رویال چت , چت رویال , چت روم رویال , چت روم فارسی , چت ایرانی , چت روم ایرانی , چت روم تهران , چت روم مشهد , دوستیابی , مطلب جالب و خواندنی , چت بلاگ , روم , گپ ,
:: برچسب‌ها: دزد اینترنتی , گدا اینترنتی , چت روم ها , مدیر چت روم , سو استفاده از چت , اسم رویال , رویال چت ,
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1391 | نظرات ()

 
   
رویال چت بهترین چت روم ایرانی با محیطی شاد و سالم برای سرگرمی شما هموطنان عزیز
<

چت روم

چت روم رویال

چت روم ایرانی

چت ایرانی

چت روم فارسی