تبلیغات

درخواست ادمینی چت

  این چت با هدف اشاعه فرهنگ صحیح صحبت آنلاین و ایجاد بزرگترین چت زنده ایرانی تاسیس شده و در این رابطه سعی شده ادمینهایی انتخاب شوند که در این راستا فعالیت کنند. دوستان عزیزی که مایل هستند در چت به عنوان ادمین چت حضور داشته باشند با توجه به مطالب گفته شده و  نکات زیر میتوانند درخواست بدهند. این افراد میبایست دارای حسن شهرت بوده و در چت از الفاظ زشت استفاده نکرده باشند .معیارهای اخلاقی رو رعایت کنند و عملکردی در چهار چوب قوانین ادمینها داشته باشند

 . در ضمن سابقه فعالیت در چت روم چت رویال را هم داشته باشند. همچنین در هیچ چت روم دیگری در حال حاضر ادمین نباشند.

نکاتی که باید هر ادمین چت به آن توجه داشته و رعایت کند:

 1. ادمینها باید رابطه ای دوستانه با کاربران و ادمینها و مدیران دیگر داشته باشند.
 1. ادمینها باید از به کار بردن الفاظ و القاب زشت به کاربران جدا خودداری کنند.
 2. ممکن است برای برخی ادمینها ساعات بخصوصی تعیین شود که لازم است حتما در آن ساعتها حضور داشته باشند
 3. هر ادمین باید نسبت به معرفی سایت به کاربران و همچنین برقراری نظم در چت کوشا باشد. .
 4. از حضور اسامی نامناسب و خلاف قوانین و مقررات در چت خودداری نمایند .
 5. ادمینها باید در ایجاد جو دوستانه ٬شاداب و صمیمی با دوستان و دیگر کاربران فعالیت نموده و در اتاق های شلوغ حضور داشته باشند.
 6. افرادی که سخن های فرهنگی ، شعر و مطالب هنری در اتاق اصلی ارسال میکنند را تشویق نمایید.
 7. از هرگونه بحث های سیاسی ، مذهبی و بحث هایی که موجب تفرقه و شدت بحث میگردد با دادن اخطار های لازم جلوگیری بعمل آورید.
 8. ادمینها باید یک شخصیت مثبت و واقعی از خود نشان دهند زیرا اسم آنها نشانگر سایت است و نباید با دیگران شوخی کرده یا موجب آزار دیگر کاربران گردند.
 9. در صورت مشاهده هرگونه توهین به مدیران و ادمینها و کاربران محترم و قدیمی چت به شدت برخورد کنید. همچنین سعی کنید افراد خاطی را با صحبت های دوستانه در خصوصی متوجه اشتباهشان نمایید.
 10. جهت یاری مدیریت ، هرگونه عملکرد اشتباه ادمینهای دیگر را به مدیر های اصلی اعلام نمایید و مطمئن باشید که هیچ نامی از شما برده نخواهد شد.(البته این بدان معنی نیست که شما فقط ذهنتان را روی اشتباهات ادمینهای دیگر مشغول کنید.)
 11. ادمینهای عزیز باید از در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی خود٬ شماره تلفن ٬عکس ٬ آیدی و غیره به کاربران خودداری کنند. چنانچه به دلیل افشای اطلاعات شخصی باعث بروز تشنجی در روم شوید با شما برخورد خواهد شد.
 12. ادمینهای چت باید اطلاعات خود را به صورت دقیق در اختیار مدیر سایت قرار دهند تا کاملا شناخته شده و قابل اطمینان باشند.
 13. در صورت عدم رعایت هریک از موارد و حذف شدن ادمینی عزیزان ، حق هیچگونه راه انداختن بحث در چت و مداخله در امور دیگر ادمینها را ندارند و تنها با صحبت با مدیر اصلی میتوانند اقدام به رفع موارد مربوطه و ادمین شدن مجدد نمایند.
 14. ادمین چت نباید از گروهی خاص بعنوان دوست جانب داری کرده و با کاربران و ادمینهای دیگر به بحث و بی احترامی به آنها بپردازد.
 15. ادمین چت نباید بدون هماهنگی با مدیر سایت از ادمینی کناره گیری کند. مگر در شرایط خاصی باشد.
 16. هیچ یک از ادمینها حق ورود به محیط روم را با اسم کاربری دیگری ندارند.
 17. ادمینها از بین کسانی انتخاب خواهند شد که به صورت فارسی تایپ کنند نه لاتین یا پینگیلیش
 18. بنا به صلاحدید مدیر سایت پس از اتمام دوره (ماهانه) ادمینی با توجه به شرایط و امتیازات ادمین نسبت به تمدید دوره جدید آنها اقدام خواهد شد.
 19. ملاک اصلی برای اخراج کاربران فقط عدم رعایت قوانین در بخش های اصلی چت (عمومی) میباشد و در صورتی که کسی اعلام نمود فردی در خصوصی اقدام به عدم رعایت قوانین کرده ، فقط از او بخواهید که او را در پیام خصوصی مسدود کنند. زیرا بعضی دوستان با اعلام این مورد به دروغ سعی در گمراه کردن ادمینها و اخراج بی دلیل کاربران می نمایند.
 20. اگر شرایط بالا با روحیه و توان شخصی شما مطابقت ندارد، توصیه میشود در ابتدای کار از ارسال فرم منصرف شوید زیرا، ادمین بودن یک مسیولیت است نه بازی و سرگرمی

 

ملاک های اصلی برای انتخاب ناظر

داشتن سابقه در چتروم

حضور فعال و مستمر در روز

برخورد و روابط عمومی بالا

فعال بودن در بخش عمومی

و...

 

با تشکر

مدیریت سایت    ”رویال


شرایط ناظری,شرایط ناظر شدن ,قوانین نظارت چتروم ,

قوانین چتروم, ویژگی های ناظر چتروم, ناظر چتروم شدن